“Zaļie dzīves tetovējumi”

4 Aug

“Zaļie dzīves tetovējumi”

2023.gada augustā uzsākam “Aktīvo iedzīvotāju fonds” administrētu starptautisku projektu “Zaļie dzīves tetovējumi”. Šis būs biedrības pirmais starptautiskais projekts sadarbībā ar Norvēģijas partneri organizāciju “Norsensus Mediaforum”. Šī organizācija Latvijā vadīs biedrības biedriem un brīvprātīgajiem apmācības par veiksmīgu vides kampaņu realizāciju.

Projekta ietvaros uzņemsim biedrībā jaunus biedrus, aicināsim iesaistīties brīvprātīgos, kuriem interesē mācīties un realizēt vides kampaņu. Pievienoties var jau tagad, sazinoties mājaslapā.

Projekta mērķis ir attīstīt biedrības darbspēju, izstrādājot nākotnes stratēģiju, iekļaujoties starptautiskā sadarbības tīklā un ieviešot kampaņu par zaļiem ikdienas risinājumiem kā inovāciju biedrības darbībā.

Projekta norises laiks 2023.gada 1.augusts – 2024.gada 30.aprīlis. Kopējais projekta finansējums ir 19 998,72 eur, ko 100% apmērā finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Lāsma Mežsēta,
Projekta vadītāja

Projektu “Zaļie dzīves tetovējumi” līguma Nr. AIF/2022/KAPAC2/082finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds"

Ieteikt citiem:
Vides iniciatīvu centrs