Kampaņa “Pavasara sveiciens rudenim” noslēgusies

29 Sep

Kampaņa “Pavasara sveiciens rudenim” noslēgusies

Šo akciju uzsākām 2022.gada martā, reizē ar stādu sēšanas perioda sākumu. Kopumā šīs akcijas ietvaros esam izsnieguši sēklu paciņas 93 cilvēkiem, vairāk kā 170 dažādus sēklu iepakojumus.

Saņemot sēklu paciņu, kampaņas dalībnieki iepazinās ar biedrību un uzzināja par akcijas noteikumiem, kas aicināja foto vai video formātā fiksēt ziedu, dārzeņu augšanu un ražu. Bet rudenī gaidījām ražas demonstrējumus gan klātienē, gan sociālajos tīklos.

Pirmās fotogrāfijas ar pirmajiem asniem sagaidījām jau pavasarī no bērnudārziem, kas kampaņā iesaistījās visaktīvāk.

Paldies vēlamies teikt ik vienam, kas atnāca iepazīties ar biedrību “Vides iniciatīvu centrs”. Saprotam arī, ka vienmēr īsajā vasarā un straujajā rudens atnākšanā nav izdevies piefiksēt ražu fotogrāfijās. Vai iespējams bija arī šādi, kā “Vidusdaugavas Televīzijas” sižetā par kampaņu  teica bērnudārza audzēknis Jānis: “Mums vis kaut kas izauga, bet kaut kas neizauga, arī tā gadījās!”.

Paldies arī #NVOfonds2022, ar kura finansiālu atbalstu varēja īstenot šo akciju un sasniegt daudzus citus biedrības mērķus un idejas projektā “Zaļi risinājumi ilgtspējīgai sabiedrībai: soli pa solim.”

Paldies SIA “Sedumi” par konsultatīvi, izglītojošu sēklu iegādes procesu un sniegto iespēju saņemt arī eksperimentālās sēklas, kurām tuvojās  beigu termiņš vai bija jau iztecējis. Kampaņas dalībnieki apliecina, ka nereti šīs sēklas nesušas pat lielāku ražu kā iepriekš pieredzēts.

Visčaklākajiem akcijas dalībniekiem dāvāsim SIA “DEPO” dāvanu kartes, katru 20,00 eur vērtībā:

  • PII “Zvaigznīte” grupiņas  “Saulstariņi” un “Lapsēni”
  • PII “Zvaniņš” 8. grupiņa.

Bet aktīvākajiem individuālajiem dalībniekiem pārsteiguma dāvana no Dāvanu veikala “Mīļkrūze”:

  • Kasparam Sēlim
  • Jolantai Rozentālei
  • Lindai Ūdrei
  • Gundegai Eglītei
  • Sanitai Sīlei

Biedrība sazināsies ar dāvanu saņēmējiem.

Ik viena akcijas dalībnieka balva ir pašu izaudzētā raža. “Ko sēsi, to pļausi”!

Dalībnieki ir izteikuši interesi piedalīties arī nākošreiz, bet tie, kas par akciju uzzināja tikai rudenī  - arī ir apņēmības pilni piedalīties. Biedrība centīsies rast šādu iespēju, lai akcija varētu turpināties!

Projektu “Zaļi risinājumi ilgtspējīgai sabiedrībai: soli pa solim” (Līguma identifikācijas numurs: 2022.LV/NVOF/MIC/046/27) finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Ieteikt citiem:
Vides iniciatīvu centrs