Sēklu dalīšanas kampaņa „Pavasara sveiciens rudenim”!

26 Mai

Sēklu dalīšanas kampaņa „Pavasara sveiciens rudenim”!

Projektu “Zaļi risinājumi ilgtspējīgai sabiedrībai: soli pa solim” uzsākām ar kampaņu „Pavasara sveiciens rudenim”. Martā un aprīlī katrs biedrības apmeklētājs varēja izvēlēties un saņemt vienu sēklu paciņu vai vairākas. Piedāvājumā bija dažādas sēklas, gan praktiskas – dārzeņu, gan ziedu sēklas, kā, piemēram, saulespuķes, kas šobrīd ir miera simbols pasaulē. Kopumā vairāk kā 70 Jēkabpils novada iedzīvotāju dārzos tiks sētas biedrības „Vides iniciatīvu centrs” sēklas. Arī vairākas bērnudārzu grupiņas ir iesaistījušās akcijā un šajās bērnu grupiņās zaļo dažādi dārzeņi un puķes.

Bet rudenī gaidīsim ciemos ar izaugušo ziedu klēpi vai gaidīsim ražas fotogrāfijas. Saziņa, rakstot videsveseliba@inbox.lv.

Uzsākot šo kampaņu, projekta ietvaros tika uzfilmēts „Vidusdaugavas televīzijas” ziņu sižets par sēklu dalīšanas kampaņu. Šajā video var iegūt plašāku informāciju par kampaņu, kas noslēgsies tikai rudenī:

http://jekabpilslaiks.lv/index.php?mod=1&op=out&id=32071&r=Jekabpils

Projektu “Zaļi risinājumi ilgtspējīgai sabiedrībai: soli pa solim” (Līguma identifikācijas numurs: 2022.LV/NVOF/MIC/046/27) finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Ieteikt citiem:
Vides iniciatīvu centrs