Esiet sveicināti jaunajā biedrības mājaslapā!

9 Jūn

Esiet sveicināti jaunajā biedrības mājaslapā!

Maija izskaņā ikvienam interesentam pieejama kļuva jauna un mūsdienīga biedrības mājaslapa. Šī tīmekļa vietne https://www.videsnvo.lv/ ir tapusi NVO fonda projekta “Zaļi risinājumi ilgtspējīgai sabiedrībai: soli pa solim” ietvaros.  Mājaslapas izstrādātājs ir Jēkabpils uzņēmums “KG Dizains”.

Jaunajā mājaslapā publicēsim ne tikai aktualitātes, bet ir atrodami arī vērtīgākie materiāli no iepriekšējiem biedrības realizētajiem projektiem, piemēram, pētījums par atkritumu dedzināšanas kaitīgumu vai video sižetu cikls par to, kur nonāk Jēkabpils novadā šķirotie atkritumi u.c.

Mājaslapas sadaļā “Kontakti” var ērti sazināties ar biedrību, aizpildot vienkāršotu ziņas formu. Priecāsimies saņemt jūsu ierosinājumus, jautājumus, kā arī esam atvērti jaunu, ieinteresētu biedru un brīvprātīgo uzņemšanai. Rakstiet mums!

Šobrīd aktuāli ir izveidot desmit sēriju ciklu par lietu otro dzīvi “Viedie padomi”. Ja Jums ir savi paradumi kā ikdienišķām lietām vai izlietotam iepakojumam piešķirat otrreizējas izmantošanas iespēju  - padalieties. Iesūtiet biedrībai īsā (~2min) video formātā – kāds ir Jūsu “viedais padoms” zaļākai dzīvei vai fotogrāfijas, kur ir fiksēta kāda jau pielietojumā esoša lieta. Biedrības e-pasts: info@videsnvo.lv

Projektu “Zaļi risinājumi ilgtspējīgai sabiedrībai: soli pa solim” (Līguma identifikācijas numurs: 2022.LV/NVOF/MIC/046/27) finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Ieteikt citiem:
Vides iniciatīvu centrs