Iedvesmo citus ar savu „viedo padomu”

13 Jūn

Iedvesmo citus ar savu „viedo padomu”

Vai mēdzat no izlietotajiem produktu iepakojumiem, nevajadzīgām vai nefunkcionējošām  lietām radīt jaunas lietas – produktu uzglabāšanas traukus, puķu podus, mākslas darbus, vides instalācijas u.c.? Biedrības „Vides iniciatīvu centrs” uzsāk kampaņu „Viedie padomi otrajai iespējai”, kas notiek NVO Fonda 2022 projekta „Zaļi risinājumi ilgtspējīgai sabiedrībai: soli pa solim” ietvaros.

Jaunu lietu veidošana ne vienmēr ir sarežģīta, bet nepieciešama ideju apmaiņa un iedvesmošana. Biedrība aicina, īpaši Jēkabpils novada iedzīvotājus, dalīties  ar saviem „viedajiem padomiem”, atsūtot uz info@videsnvo.lv  īsu video (līdz 2 minūšu garumā) vai fotogrāfijas, kur fiksēti netradicionāli pielietojumi mantām, pārtikas produktiem, šķirojamajiem atkritumiem u.c. Ideju autori, ja vēlās var palikt anonīmi, vai izmantot šo iespēju savu prasmju, radošuma vai arī uzņēmuma prezentācijai. Video būs publicēti biedrības mājas lapā www.videsnvo.lv un sociālajos tīklos. Video gaidīsim līdz 31.08.2022.

Iedvesmosim viens otru ar „viedajiem padomiem”, padarot soli pa solim pasauli zaļāku!

Projektu “Zaļi risinājumi ilgtspējīgai sabiedrībai: soli pa solim” (Līguma identifikācijas numurs: 2022.LV/NVOF/MIC/046/27) finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Ieteikt citiem:
Vides iniciatīvu centrs